Ten produkt został zaprojektowany do mechanicznego łączenia dwóch 3-fazowych szynoprzewodów zwieszanych, zapewniając im dodatkowe usztywnienie i stabilność. Idealnie sprawdza się w miejscach, gdzie szyny są łączone na prosto, a także jest niezbędny przy montażu systemów szynowych na podwieszeniu.
Uchwyt długi blokujący do szynoprzewodów 3F czarny TRA-LC-BK
22.00 zł
Pliki do pobrania:
Na stanie
| Długość | 18.2 cm |
|---|---|
| Wysokość | 2.2 cm |
| Szerokość | 3.2 cm |
| EAN | 5905943640458 |
| Kolor | Czarny |
| Producent | Yaskr |
| Stopień Ochorny(IP) | IP 20 |
| Rodzaj Produktu | Akcesoria |










Opinie
Nie ma jeszcze żadnych recenzji.