Lewy łącznik kątowy ‘L’ umożliwia kątowe połączenia szyn 3-fazowych, z opcją podłączenia zasilania, doskonały do tworzenia funkcjonalnych układów oświetlenia.
| Długość | 9.9 cm |
|---|---|
| Wysokość | 3.4 cm |
| Szerokość | 9.9 cm |
| EAN | 5905943640373 |
| Kolor | Czarny |
| Producent | Yaskr |
| Stopień Ochorny(IP) | IP 20 |
| Rodzaj Produktu | Akcesoria |








Opinie
Nie ma jeszcze żadnych recenzji.