Łącznik środkowy zasilający pozwala na łączenie szyn 3-fazowych w linii prostej z opcją podłączenia zasilania, zapewniając funkcjonalność i estetykę.
Łącznik środkowy zasilający do szyn 3F czarny TRA-MF-BK
36.00 zł
Pliki do pobrania:
Na stanie
| Długość | 16.5 cm |
|---|---|
| Wysokość | 3.4 cm |
| Szerokość | 3.2 cm |
| EAN | 5905943640359 |
| Kolor | Czarny |
| Producent | Yaskr |
| Stopień Ochorny(IP) | IP 20 |
| Rodzaj Produktu | Akcesoria |









Opinie
Nie ma jeszcze żadnych recenzji.