Element konieczny do podłączenia zasilania z prawej strony szyny 3-fazowej. Prosty w montażu, zapewnia niezbędne zakończenie i zasilanie systemu szynowego, gwarantując jego prawidłowe działanie.
| Długość | 9.9 cm |
|---|---|
| Wysokość | 3.4 cm |
| Szerokość | 3.2 cm |
| EAN | 5905943640427 |
| Kolor | Czarny |
| Producent | Yaskr |
| Stopień Ochorny(IP) | IP 20 |
| Rodzaj Produktu | Akcesoria |









Opinie
Nie ma jeszcze żadnych recenzji.