Zasilacz zewnętrzny 200W do szyn magnetycznych wysokich typu H oraz niskich typu L. Zasilacz wymaga zastosowania końcówki zasilającej TLV-A03
Napięcie wejściowe: 230V
Napięcie wyjściowe: 48V DC
Zasilacz dobieramy do łącznej mocy użytych lamp w systemie szynowym, pozostawiając min. 10% rezerwy mocy
Wymiary: H30L215W115 mm
Zasilacz Zewnętrzny 48VDC 200W Magnetic Line TLV-A06-200OUT
362.00 zł
Pliki do pobrania:
Na stanie
| Producent | Yaskr |
|---|---|
| Wysokość | 3 cm |
| Długość | 21.5 cm |
| Szerokość | 11.5 cm |
| Materiał Główny | Aluminium |
| Rodzaj Produktu | Akcesoria |
| Kolekcja | Magnet Line |
| Napięcie Wejściowe | 230V |
| Napięcie Wyjściowe | 48V DC |











Opinie
Nie ma jeszcze żadnych recenzji.