Łącznik przeznaczony do mechanicznego łączenia 2 szyn wpustowych pod kątem 90° na powierzchni sufitu lub ściany w zabudowie karton-gips.
Do prostego połączenia 2 szyn niezbędne jest użycie 4 łączników TLV-A08R.
Do przeniesienia zasilania pomiędzy szynami, niezbędne jest również zastosowanie łącznika elektrycznego elastycznego TLV-A05
Materiał: Profil aluminiowy,
Rozmiar: 8080H55
Łącznik Kątowy Wewnętrzny Do Szyn Wpustowych 90° Magnetic Line TLV-A01R
124.00 zł
Pliki do pobrania:
Na stanie (może być zamówiony)
| Producent | Yaskr |
|---|---|
| Kolory | Czarny |
| Wysokość | 5.5 cm |
| Długość | 8 cm |
| Szerokość | 8 cm |
| Materiał Główny | Aluminium |
| Rodzaj Produktu | Akcesoria |
| Kolekcja | Magnet Line |
| Sposób Montażu | Podtynkowy |











Opinie
Nie ma jeszcze żadnych recenzji.