| Producent | Yaskr |
|---|---|
| Kolor | Złoty |
| Szerokość | 10 cm |
| Średnica Klosza | 5 cm |
| Wysokość | 37.6 cm |
| Głębokość | 18.4 cm |
| Rodzaj Gwintu | G9 |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Max Moc Żarówki | 10 W LED |
| Materiał Główny | Aluminium, Szkło |
| Możliwość Ściemniania | Nie |
| Stopień Ochorny(IP) | IP 20 |
| Regulacja Kierunku Światła | Nie |
| Regulacja Wysokości | Nie |
| Żarówki w Zestawie | Nie |
| Gwarancja | 60 miesięcy |
| Zastosowanie | Wewnętrzne |
| Kolekcja | Bolti |
| Pomieszczenia | Biuro, Jadalnia, Salon, Sypialnia |
| Rodzaj Lampy | Ścienna |
| Rodzaj Zasilania | Sieciowe |
| Sposób Montażu | Natynkowy |










